Ofertă refuzată Cumpărare directă

scaun rotativ reglabil pe verticala

Număr anunț
DA20854390
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
Furnizor / câștigător
NEOMED S.R.L. (CUI RO8728108)
Cod CPV
39110000-6 · Scaune, produse conexe si piese ale acestora (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,09 RON
Valoare finală
231,09 RON
Data publicării
17.07.2018 10:24
Data finalizării
18.07.2018 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.