Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparate de aer conditionat cu montaj inclus-PTArges
- Număr anunț
- DA20853964
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
- Furnizor / câștigător
- SUPER KLIMA INSTALATII SR.L. (CUI RO15885733)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.731 RON
- Valoare atribuită
- 4.731 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 10:03
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.07.2018 08:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.731 RON
din 4.731 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro