Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set Booster pentru masaj cu vibratii BLACKROLL

Număr anunț
DA21055426
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE TIR SPORTIV (CUI 14440460)
Furnizor / câștigător
MEDICAL SPORT SOLUTIONS SRL (CUI 36308703)
Cod CPV
37440000-4 · Echipament de fitness (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
973,96 RON
Valoare atribuită
973,96 RON
Data publicării
23.08.2018 09:38
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

973,96 RON

din 973,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.