Număr anunț
DA21032293
Autoritate contractantă
COMUNA MAXINENI (CUI 4721263)
Furnizor / câștigător
PROSPORT SRL (CUI RO5277275)
Cod CPV
37000000-8 · Instrumente muzicale, articole sportive, jocuri, jucarii, obiecte de artizanat, obiecte de arta si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
668,07 RON
Valoare atribuită
668,07 RON
Data publicării
20.08.2018 11:53
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

668,07 RON

din 668,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.