Ofertă acceptată Cumpărare directă

Clupa forestiera Mantax blue 100 cm

Număr anunț
DA20858864
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC COMUNAL TELCIU R.A. (CUI RO25327840)
Furnizor / câștigător
DENDRO TOOLS S.R.L. (CUI RO35341558)
Cod CPV
38410000-2 · Instrumente de masurat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.241,22 RON
Valoare atribuită
6.241,22 RON
Data publicării
17.07.2018 14:21
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
17.07.2018 16:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.241,22 RON

din 6.241,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.