Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lenjerii , PIlote, Perne

Număr anunț
DA21055421
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC RADU POPESCU (CUI 14176741)
Furnizor / câștigător
LIVTEX S.R.L. (CUI 22661186)
Cod CPV
39512000-4 · Lenjerie de pat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.446,90 RON
Valoare atribuită
4.446,90 RON
Data publicării
23.08.2018 09:38
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.446,90 RON

din 4.446,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.