Ofertă acceptată Cumpărare directă

LOT FRANGHII ABA PRUT

Număr anunț
DA21050994
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39540000-9 · Diverse franghii, funii, sfori si plase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146,45 RON
Valoare atribuită
146,45 RON
Data publicării
22.08.2018 13:20
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 08:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146,45 RON

din 146,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.