Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat Inventor Omnia

Număr anunț
DA21048228
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
Furnizor / câștigător
NEON SERVICE SRL (CUI 13011699)
Cod CPV
39717000-1 · Ventilatoare si aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.450 RON
Valoare atribuită
10.450 RON
Data publicării
22.08.2018 10:53
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 10:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.450 RON

din 10.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.