Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE DE SILVICULTURA

Număr anunț
DA21051483
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI RO34638446)
Furnizor / câștigător
DENDRO TOOLS S.R.L. (CUI RO35341558)
Cod CPV
38410000-2 · Instrumente de masurat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.999,96 RON
Valoare atribuită
28.999,96 RON
Data publicării
22.08.2018 13:49
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.999,96 RON

din 28.999,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.