Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARAI DE VOPSIRE

Număr anunț
DA20855584
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI RO18812396)
Furnizor / câștigător
ALFA GAMA & OMEGA SRL (CUI RO12511815)
Cod CPV
45442100-8 · Lucrari de vopsire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.847,24 RON
Valoare atribuită
10.847,24 RON
Data publicării
17.07.2018 11:24
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.847,24 RON

din 10.847,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.