Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pentru diferite lucrari la instalatiile sanitare de la grupul sanitar din Parcul C. Sch.

Număr anunț
DA21046205
Autoritate contractantă
Directia Administrarea Domeniului Public si Privat Petrosani (CUI RO16982459)
Furnizor / câștigător
CLASIMA CONSTRUCT SRL (CUI RO15955022)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
227,03 RON
Valoare atribuită
227,03 RON
Data publicării
22.08.2018 09:07
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

227,03 RON

din 227,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.