Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PIESE AER CONDITIONAT
- Număr anunț
- DA20841444
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- ALEXIA BIROTIC SERVICE S.R.L. (CUI RO26185328)
- Cod CPV
- 42512500-3 · Piese pentru dispozitive de climatizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260 RON
- Valoare finală
- 1.260 RON
- Data publicării
- 13.07.2018 13:18
- Termen limită
- 18.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.