Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tub flexibil 16

Număr anunț
DA20864434
Autoritate contractantă
COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI RO1708600)
Furnizor / câștigător
NELGAB ELECTRIC GRUP SRL (CUI RO30065001)
Cod CPV
44318000-2 · Conductori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42 RON
Valoare atribuită
42 RON
Data publicării
18.07.2018 11:23
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42 RON

din 42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.