Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Motor Yamaha 80 CP
- Număr anunț
- DA21055124
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU GEOLOGIE SI GEOECOLOGIE MARINA GEOECOMAR (CUI 5194978)
- Furnizor / câștigător
- FAIR PLAY SRL (CUI RO1285577)
- Cod CPV
- 42111100-1 · Motoare suspendate pentru propulsia navelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.084,90 RON
- Valoare atribuită
- 38.084,90 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 09:19
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 09:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
38.084,90 RON
din 38.084,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro