Ofertă acceptată Cumpărare directă

INLOCUIT GEAM USA STANGA SUPERIOR SI INFERIOR JCB 3CX

Număr anunț
DA21058218
Autoritate contractantă
COMUNA GHINDARESTI (PRIMARIA GHINDARESTI) (CUI 8826017)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
Cod CPV
43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.757,22 RON
Valoare atribuită
1.757,22 RON
Data publicării
23.08.2018 12:05
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.757,22 RON

din 1.757,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.