Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa 4 clesti varf rotund sigurante mecanice (int./ext.)

Număr anunț
DA20851366
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA ARGES VEDEA (CUI RO24427093)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI RO13203635)
Cod CPV
44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,53 RON
Valoare atribuită
148,53 RON
Data publicării
16.07.2018 15:56
Termen limită
21.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,53 RON

din 148,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.