Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FOLIE POLIETILENA NATUR 20M2/PAC pentru Centrul Comunitar Judetean Cluj
- Număr anunț
- DA21057369
- Autoritate contractantă
- Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44172000-6 · Folii (constructii) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19,54 RON
- Valoare atribuită
- 19,54 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 11:21
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 11:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19,54 RON
din 19,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro