Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LACAT Y110/50/155/1 50 MM VERIGA REGLABILA
- Număr anunț
- DA20861733
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL AMBULANTA JUDETEAN NEAMT (CUI 7454225)
- Furnizor / câștigător
- NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
- Cod CPV
- 44521210-3 · Lacate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 390 RON
- Valoare atribuită
- 390 RON
- Data publicării
- 18.07.2018 09:03
- Termen limită
- 23.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.07.2018 10:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
390 RON
din 390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro