Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Incarcator Canon LC-E6 pentru acumulatori Li-Ion tip LP-E6 pentru Canon 5D Mark II, 5D Mark III
- Număr anunț
- DA20861458
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL JUDETEAN CONSTANTA"TEODOR T. BURADA (CUI 4859860)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 199,92 RON
- Valoare atribuită
- 199,92 RON
- Data publicării
- 18.07.2018 08:42
- Termen limită
- 23.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.07.2018 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
199,92 RON
din 199,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro