Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stativ Boxe Gravity SP 4722 B
- Număr anunț
- DA20866840
- Autoritate contractantă
- UM01877 (CUI 4266251)
- Furnizor / câștigător
- AGORA-ELECTRONIK SRL (CUI RO16514598)
- Cod CPV
- 32351300-1 · Accesorii de echipamente audio (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 789,04 RON
- Valoare atribuită
- 789,04 RON
- Data publicării
- 18.07.2018 13:35
- Termen limită
- 23.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.07.2018 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
789,04 RON
din 789,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro