Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Medalie MMC6060 personalizata cu snur
- Număr anunț
- DA20866198
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA (CUI 15051428)
- Furnizor / câștigător
- IVP DESIGN SRL (CUI RO18144742)
- Cod CPV
- 18512200-3 · Medalii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 230 RON
- Valoare atribuită
- 230 RON
- Data publicării
- 18.07.2018 13:00
- Termen limită
- 23.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.07.2018 13:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
230 RON
din 230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro