Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONTOR APA RECE MNK-FL, CLASA B, CU FLANSA, Q.15 mc/h-DN 50
- Număr anunț
- DA21055374
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI RO34638446)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 38550000-5 · Contoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 947,53 RON
- Valoare atribuită
- 947,53 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 09:35
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
947,53 RON
din 947,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro