Ofertă acceptată Cumpărare directă

cazare hotel pentru curs de formare profesionala achizitii publice si taxa de curs

Număr anunț
DA21047675
Autoritate contractantă
COMUNA CIOCILE (CUI 4342782)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
55100000-1 · Servicii hoteliere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.761,46 RON
Valoare atribuită
2.764,46 RON
Data publicării
22.08.2018 10:25
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.764,46 RON

din 2.761,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.