Ofertă acceptată Cumpărare directă

Participarea la instruirile periodice, in domeniul SSM, consemnarea si verificarea acestora

Număr anunț
DA21052733
Autoritate contractantă
Comuna Fîntînele (CUI 4322459)
Furnizor / câștigător
SSM & SIU SRL (CUI RO23921438)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
261 RON
Valoare atribuită
261 RON
Data publicării
22.08.2018 14:54
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
22.08.2018 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

261 RON

din 261 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.