Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de audit pt. proiect "Consolidarea și reabilitarea energetică a Centrului Maciuca"
- Număr anunț
- DA20856013
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- AUDITOR FINANCIAR SARRA SRL (CUI RO14576047)
- Cod CPV
- 79212000-3 · Servicii de auditare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.900 RON
- Valoare atribuită
- 8.900 RON
- Data publicării
- 17.07.2018 11:45
- Termen limită
- 22.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.07.2018 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.900 RON
din 8.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro