Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de elaborare a unui studiu de oportunitate privind achizitionarea de vehicule ecologice

Număr anunț
DA21053741
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
GREEN BUSINESS SRL (CUI 28322863)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129.800 RON
Valoare atribuită
129.800 RON
Data publicării
22.08.2018 16:07
Termen limită
27.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129.800 RON

din 129.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.