Ofertă acceptată Cumpărare directă

Joc de artificii

Număr anunț
DA20864083
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
VLANIC BRB PYRO SRL (CUI 38385397)
Cod CPV
92360000-2 · Servicii de pirotehnie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.500 RON
Valoare atribuită
12.500 RON
Data publicării
18.07.2018 11:06
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.500 RON

din 12.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.