Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet tipizate
- Număr anunț
- DA21057997
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA" IACOB SI IOACHIM MURESANU" REBRISOARA (CUI 27035990)
- Furnizor / câștigător
- IVP DESIGN SRL (CUI RO18144742)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.026,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.026,20 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 11:53
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.026,20 RON
din 1.026,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro