Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta la 2 ani pentru acceptoare de bancnote

Număr anunț
DA20854986
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
KAPSCH CARRIERCOM ROMANIA SRL (CUI RO13083490)
Cod CPV
50316000-3 · Intretinerea si repararea distribuitoarelor automate de bilete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.375,76 RON
Valoare atribuită
21.375,76 RON
Data publicării
17.07.2018 10:55
Termen limită
22.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.375,76 RON

din 21.375,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.