Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse balastiera

Număr anunț
DA20870408
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
Furnizor / câștigător
TRANS KATRIN G.E. S.R.L. (CUI RO7497412)
Cod CPV
14211100-4 · Nisip natural (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.436 RON
Valoare atribuită
5.436 RON
Data publicării
19.07.2018 08:55
Termen limită
24.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.436 RON

din 5.436 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.