- Număr anunț
- DA20868078
- Autoritate contractantă
- COMUNA GEPIU (CUI 16132288)
- Furnizor / câștigător
- TEO & VANCOS SRL (CUI RO31623181)
- Cod CPV
- 14820000-5 · Sticla (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 530 RON
- Valoare atribuită
- 530 RON
- Data publicării
- 18.07.2018 14:44
- Termen limită
- 23.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.07.2018 14:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
530 RON
din 530 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro