Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inspectie 2 plute de salvare ale navei D/M Dunarea Maritima

Număr anunț
DA20866944
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
SAFETY SRL (CUI RO6324227)
Cod CPV
71631420-0 · Servicii de inspectie in domeniul sigurantei maritime (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.436,25 RON
Valoare atribuită
6.436,25 RON
Data publicării
18.07.2018 13:41
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.436,25 RON

din 6.436,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.