Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale pentru reparatii si intretinere

Număr anunț
DA20866476
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ORAS BAILE GOVORA (CUI 2574077)
Furnizor / câștigător
OBIECTE SANITARE SRL (CUI RO12259956)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.741,57 RON
Valoare atribuită
2.741,57 RON
Data publicării
18.07.2018 13:16
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.741,57 RON

din 2.741,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.