Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manusi examinare usor pudrate latex nesterile TOP GLOVE dimensiunea XS, S, M, L, XL

Număr anunț
DA20865914
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Cronici Schitu Greci (CUI 5009418)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.109 RON
Valoare atribuită
1.109 RON
Data publicării
18.07.2018 12:43
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
19.07.2018 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.109 RON

din 1.109 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.