Atribuită Cumpărare directă

INTRETINERE SPATII VERZI

Număr anunț
DA35204406
Autoritate contractantă
COMUNA MAURENI (CONSILIUL LOCAL MAURENI) (CUI 3227491)
Furnizor / câștigător
CRIVEST WASH&SERVICE (CUI 31800070)
Cod CPV
77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
42.500 RON
Data publicării
07.03.2024 13:46
Data finalizării
11.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.500 RON