Ofertă acceptată Cumpărare directă

SEMINTE RAPITA EXPRIT

Număr anunț
DA21063500
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA VALU LUI TRAIAN (CUI RO2987537)
Furnizor / câștigător
BRISEGROUP (CUI RO13635412)
Cod CPV
03111000-2 · Seminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.300 RON
Valoare atribuită
45.300 RON
Data publicării
24.08.2018 08:42
Termen limită
29.08.2018 17:00
Data finalizării
24.08.2018 13:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.300 RON

din 45.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.