Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta a sistemului de sonorizare
- Număr anunț
- DA21060905
- Autoritate contractantă
- S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI RO11178217)
- Furnizor / câștigător
- N.A.R. TEL SRL (CUI 16473234)
- Cod CPV
- 50342000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului audio (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 14:22
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.08.2018 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.000 RON
din 18.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro