Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,5% sub estimat
lemn de foc
- Număr anunț
- DA21053443
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GRANICERI (CUI 29049991)
- Furnizor / câștigător
- MONI FOREST SRL (CUI RO15184203)
- Cod CPV
- 03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Valoare atribuită
- 39.000 RON 2,5% sub estimat
- Data publicării
- 22.08.2018 15:38
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2018 15:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
39.000 RON
din 40.000 RON estimat
2,5%
Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 1.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.