Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULEI TOTAL QUARTZ INEO LL 5W30 1L

Număr anunț
DA21058084
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Salaj (CUI 7595291)
Furnizor / câștigător
NAZARETH IMPEX PRODCOM SRL (CUI RO4492984)
Cod CPV
09211400-5 · Uleiuri pentru angrenaje (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
806,70 RON
Valoare atribuită
806,70 RON
Data publicării
23.08.2018 11:58
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
24.08.2018 07:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

806,70 RON

din 806,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.