Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,3% sub estimat
MATERIALE SANITARE
- Număr anunț
- DA21064880
- Autoritate contractantă
- PENITENCIAR SPITAL BUCURESTI RAHOVA (CUI 15249612)
- Furnizor / câștigător
- ROMVERA SRL (CUI RO15798084)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.922 RON
- Valoare atribuită
- 1.858,20 RON 3,3% sub estimat
- Data publicării
- 24.08.2018 10:13
- Termen limită
- 29.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2018 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.858,20 RON
din 1.922 RON estimat
3,3%
Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 63,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.