Ofertă acceptată Cumpărare directă

piatra 0-40

Număr anunț
DA21064320
Autoritate contractantă
Comuna Samsud (Consiliul Local Samsud) (CUI 4291999)
Furnizor / câștigător
VANERA ROM TRANS SRL (CUI 16060904)
Cod CPV
14212300-3 · Piatra de cariera si concasata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.172 RON
Valoare atribuită
50.172 RON
Data publicării
24.08.2018 09:41
Termen limită
29.08.2018 17:00
Data finalizării
24.08.2018 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.172 RON

din 50.172 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.