Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stampila personalizata 4917

Număr anunț
DA20869342
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CARACAL (CUI 4395175)
Furnizor / câștigător
FOTO VENUS SRL (CUI RO1516345)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,88 RON
Valoare atribuită
268,88 RON
Data publicării
18.07.2018 16:10
Termen limită
23.07.2018 17:00
Data finalizării
18.07.2018 16:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,88 RON

din 268,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.