Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare pentru faza DALI/ SF

Număr anunț
DA21062453
Autoritate contractantă
Comuna Corund (CUI 4246084)
Furnizor / câștigător
RAIN FOREST PROIECT SRL (CUI RO24357494)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
55.042 RON
Valoare atribuită
55.042 RON
Data publicării
23.08.2018 16:12
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 16:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

55.042 RON

din 55.042 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.