Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tablou electric

Număr anunț
DA21060879
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI RO2538104)
Furnizor / câștigător
PRIMA ELECTRIC SRL (CUI RO12271186)
Cod CPV
31214500-4 · Tablouri electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
340,89 RON
Valoare atribuită
340,89 RON
Data publicării
23.08.2018 14:21
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
23.08.2018 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

340,89 RON

din 340,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.