Ofertă refuzată
Cumpărare directă
piatra 0-40
- Număr anunț
- DA21060096
- Autoritate contractantă
- Comuna Samsud (Consiliul Local Samsud) (CUI 4291999)
- Furnizor / câștigător
- VANERA ROM TRANS SRL (CUI 16060904)
- Cod CPV
- 14212300-3 · Piatra de cariera si concasata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.972 RON
- Valoare finală
- 4.972 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 13:44
- Data finalizării
- 24.08.2018 09:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.