Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Casa de marcat electronica
- Număr anunț
- DA21044653
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala Administratia Porturilor Dunarii Maritime SA (CUI 11776466)
- Furnizor / câștigător
- BIB STAR SRL (CUI RO15965948)
- Cod CPV
- 30142200-8 · Case de marcat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.720 RON
- Valoare finală
- 1.720 RON
- Data publicării
- 21.08.2018 15:46
- Termen limită
- 26.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2018 10:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.