Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set Nefrostomie Percutanata in Trei Timpi cu Cateter PigTail CH9-10-12-14
- Număr anunț
- DA21067184
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI RO27451231)
- Cod CPV
- 33181500-7 · Consumabile de uz renal (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.016 RON
- Valoare atribuită
- 2.016 RON
- Data publicării
- 24.08.2018 12:21
- Termen limită
- 29.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2018 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.016 RON
din 2.016 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro