Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Alprazolam 0.5 mg x 30 cpr / ALPRAZOLAMUM
- Număr anunț
- DA21058079
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 145,53 RON
- Valoare atribuită
- 145,53 RON
- Data publicării
- 23.08.2018 11:57
- Termen limită
- 28.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.08.2018 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
145,53 RON
din 145,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro