Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRATATII P1

Număr anunț
DA21056908
Autoritate contractantă
Directia Judeteana De Sport Vrancea (CUI 4350599)
Furnizor / câștigător
ZANFIR SNC (CUI RO1445759)
Cod CPV
15821200-1 · Biscuiti dulci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
379,75 RON
Valoare atribuită
379,75 RON
Data publicării
23.08.2018 10:56
Termen limită
28.08.2018 17:00
Data finalizării
24.08.2018 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

379,75 RON

din 379,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.