Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Maiou departajare fata dubla Kempa
- Număr anunț
- DA20869596
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA HANDBAL CLUB DUNAREA CALARASI 2014 (CUI 33389436)
- Furnizor / câștigător
- FRATELLI SPORTS SRL (CUI RO25068338)
- Cod CPV
- 18318400-5 · Maiouri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 625,40 RON
- Valoare atribuită
- 625,40 RON
- Data publicării
- 18.07.2018 17:38
- Termen limită
- 24.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.07.2018 19:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
625,40 RON
din 625,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro